Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

WYJAZD INTEGRACYJNY

Pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Grzmiącej dnia 17 sierpnia 2023 r. w ramach realizacji projektów socjalnych zorganizowali wyjazd integracyjny do Szczecinka.

Pierwszym przystankiem wspólnego wyjazdu było Muzeum Regionalne. Dzięki uprzejmości Dyrektora muzeum Pana Ireneusza Markanicza, który osobiście oprowadzał naszą grupę po muzeum, wszyscy uczestnicy mieli możliwość zapoznania się z eksponatami muzealnymi oraz wystawą czasową pn. „W sercu Afryki”. Podczas tego spotkania mogliśmy poznać obyczaje i kulturę odległego plemienia Dogonów oraz historię naszej małej ojczyzny.

Kolejnym punktem wyprawy była siłownia FIT4YOU. Dzięki uprzejmości właścicieli siłowni uczestnicy mieli okazję do wypróbowania i poćwiczenia na profesjonalnym sprzęcie. Za sprawą przemiłej Pani Marty każdy był poinstruowany na temat działania poszczególnych maszyn. Dzięki temu wszyscy mieli możliwość wypróbowania i ćwiczenia na tym sprzęcie, które najbardziej mu odpowiadało.

Koniec wyjazdu zakończył się słodkim akcentem. Po wspólnym wyciskaniu siódmych potów na siłowni wszyscy udali się na ciastko, kawę/herbatę oraz lody. Po degustacji i chwili odpoczynku, pełni energii i uśmiechu wycieczkowicze udali się na spacer przy Zamku Książąt Pomorskich. Podziwiając tym samym przepiękny widok z pomostu rozpościerający się na pobliskie lasy i jezioro.

Po całym dniu wrażeń zmęczeni, ale szczęśliwi wycieczkowicze udali się na stację PKP, aby bezpiecznie powrócić do swych domów. Wyjazd miał pozwolić uczestnikom wycieczki na odskocznie od dnia codziennego i zintegrować się podczas wspólnie spędzonego czasu.

Banery/Logo