Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Za nami udany Piknik integracyjny !!

Po raz pierwszy Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Grzmiącej zorganizował piknik integracyjny.  Patronatem Honorowym wydarzenie objął Wójt Gminy Grzmiącą, Pan Patryk Makowski.

Impreza miała na celu integrację osób z  niepełnosprawnościami ze społecznością lokalną. Oficjalnego rozpoczęcia pikniku dokonała Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Grzmiącej, Pani Edyta Brysik. Również gorące powitanie padło z ust Wójta Gminy Grzmiąca, Pana Patryka Makowskiego, Przewodniczącego Rady Gminy Grzmiąca, Pana Marka Bulczaka oraz rodziców dzieci niepełnosprawnych.

 

Po oficjalnym przywitaniu uczestników pikniku rozpoczęła się wesoła zabawa. Swoją obecnością zaszczycili nas zaproszeni goście, a przede wszystkim mieszkańcy z całego terenu Gminy Grzmiąca. Przybyli z przyjaciółmi, rodzinami, w towarzystwie dzieci, aby ciekawie spędzić czwartkowe popołudnie. Atrakcji nie zabrakło. Centrum wydarzeń stanowiła scena, na której przez kilka godzin trwał program artystyczny przygotowany zarówno przez profesjonalnych artystów, jak i amatorów. Podczas gdy dorośli z ciekawością zaglądali do stoisk,  dzieci doskonale się bawiły pod opieką  animatora.  Dodatkowo ogromną radość sprawiała  zabawa na dmuchanym zamku, która wymagała trochę sprytu i odwagi, by wspiąć się na sam szczyt, ale chętnych nie brakowało. Dużym zainteresowaniem cieszyła się także loteria fantowa - koło fortuny. Obecność Policji ze Szczecinka i Ochotniczej Straży Pożarnej z Grzmiącej umożliwiła wykonanie pamiątkowej fotografii  oraz pokazów wozów.

Po aktywnym uczestnictwie w zabawach i konkursach można było się posilić pysznym poczęstunkiem. Zabawa integracyjna trwała do późnego popołudnia.

 

Autor: Edyta Brysik - Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Grzmiącej

Banery/Logo