Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Sprawozdanie z działalności Klubu Seniora w Krosinie za miesiąc sierpień 2023 r.

Mając na uwadze zwiększenie aktywnego udziału seniorów w życiu społecznym i wykorzystanie ich pełnego potencjału, wiedzy, umiejętności i doświadczenia staramy się podejmować działania, które im to umożliwiają, poprzez organizowanie w Klubie Seniora atrakcyjnych form spędzania czasu wolnego.

Sierpień był dla seniorek wyjątkowo aktywnym miesiącem, sporą część zajęć pochłonęły przygotowania do Dni Gminy oraz do organizowanego przez GOPS pikniku dla osób z niepełnosprawnościami. Pomimo zaangażowania w imprezy okolicznościowe znalazłyśmy też czas na odpoczynek, poprzez grę w kalambury, oglądanie filmów i dyskusji na ich temat.

Dwudziesty czwarty był wyjątkowo ważnym dniem, z racji urodzin jednej z naszych zacnych  Pań, obchodzone były one śpiewaniem ”Sto lat”, wspólnym zjedzenie tortu oraz luźną rozmową przy kawie lub herbacie.

Miesiąc sierpień można uznać za udany i z nostalgią go wspominać we wrześniowe złoto jesienne dni.

Autor: Kierownik Klubu Seniora

Banery/Logo