Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Sprawozdanie z działalności Klubu Seniora w Krosinie za miesiąc wrzesień 2023 r.

We wrześniu seniorzy mogli nabierać wprawy w swoim ulubionym zajęciu  z rękodzieła, jakim jest makrama. Seniorzy wykonują piękne dekoracje  z włóczki i sznurka, którymi przyozdobiona jest nasza sala. Warsztaty z tego rękodzieła odbyły się 5 , 7, 21 i 22 września.

Nie zabrakło również miejsca na treningi umysłu (gry planszowe, krzyżówki). Dodatkowo 26 września Panie mogły poznać grę towarzyską –  w bingo, w której brało udział 6 pań.

Dla naszych seniorów zaplanowane zostały również warsztaty kulinarne. Tak oto 14 września seniorzy przygotowywali gofry, a 29 września ulubioną sałatkę naszych pań – sałatkę z selera.

Korzystanie z oferowanych zajęć i kontakt z innymi osobami w podobnym wieku ma pozytywny wpływ na zdrowie seniora, dlatego 12 września zostało zorganizowane swobodne spotkanie przy kawie, na którym uczestnicy mogli brać udział w rozmowach i wspólnie przeglądać prasę.

 

Autor: Kierownik Klubu Seniora

Banery/Logo