Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Webinarium pod tytułem „Bezpieczeństwo w Spółdzielczej Grupie Bankowej”.

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Grzmiącej przy współpracy z Bankiem Spółdzielczym w Białogardzie Filia w Grzmiącej zorganizował dnia 26 marca 2024 r. w siedzibie tut. Ośrodka webinarium pod tytułem „Bezpieczeństwo w Spółdzielczej Grupie Bankowej.

Spotkanie zostało poprowadzone przez Panią Aleksandrę Cygan z Filii Grzmiąca.
Pani Aleksandra poruszyła podczas webinarium zagadnienia dotyczące cyberbezpieczeństwa. Zwróciła szczególną uwagę na to, jak działają cyberprzestępcy, przy tym podała najczęstsze sposoby oszustw. Wytłumaczyła również zebranym czym jest phishing, vishing oraz spoofing. Przedstawiła sposoby jak nie dać się oszukać i nie pozwolić wyłudzić oszustom naszych danych oraz co zrobić w konkretnej sytuacji i gdzie udać się bądź zadzwonić o pomoc.

Wszystkie poruszone tematy podczas webinarium nawiązywały do realiów, w których przyszło nam żyć. Spotkanie z pewnością zwiększyło świadomość uczestników na aktualne zagrożenia, jakie czyhają na nas w internecie i pozwoliło poznać sposoby jak nie dać się oszukać.

Podczas webinarium była również obecna Pani Edyta Butryńska Dyrektor Oddziału w Barwicach.

 

 

Autor: Ewelina Pietrzak - Asystent Rodziny

Banery/Logo