Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Spotkanie informacyjne - „Mama gotowa do pracy”.

Dnia 11 kwietnia 2024 r. Pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Grzmiącej w siedzibie Ośrodka w sali narad Urzędu Gminy zorganizowali spotkanie informacyjne dotyczące zapoznania się z planem realizacji spotkań w ramach projektu socjalnego pn.: „Mama gotowa do pracy”.

Zachęcamy do aktywnego wzięcia udziału w naszym projekcie.

Podczas spotkania szczegółowo zaprezentowano harmonogram poszczególnych działań, które zostały opracowane wspólnie z Powiatowym Urzędem Pracy w Szczecinku. Zainteresowani aktywnie uczestniczyli w dyskusji. Każdy miał możliwość wypowiedzenia się w powyższej kwestii.

Projekt socjalny jest realizowany w ramach współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy w Szczecinku. Jego głównym założeniem jest aktywizacja zawodowa kobiet, które po urodzeniu dziecka nie podjęły zatrudnienia. Projekt przewiduje przekwalifikowanie się bądź podniesienie kwalifikacji zawodowych kobiet biorących udział w projekcie. Zdobycie nowych kwalifikacji niweluje bariery, które uniemożliwiają im wejście na lokalny rynek pracy, a tym samym wpłynie na poprawę ich sytuacji materialno – bytowej.

Autor: Ewelina Pietrzak - Asystent Rodziny

Banery/Logo