Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Stowarzyszenie „Pomocna Dłoń”

Pragniemy poinformować, że pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Grzmiącej wyszli z inicjatywą utworzenia Stowarzyszenia „Pomocna Dłoń”. Stowarzyszenie to oparte jest przede wszystkim na działalności charytatywnej, która ma wspomóc rozwój i integrację naszej społeczności lokalnej. W ten sposób chcemy zaoferować naszym mieszkańcom większe wsparcie oraz pomoc i rozszerzyć naszą pracę społeczną.

Stowarzyszenie „Pomocna Dłoń” ściśle współpracuje z tut. Ośrodkiem Pomocy Społecznej i będzie pomagało przy realizacji projektów socjalnych, jakie zostały zaplanowane przez pracowników.

W związku z powyższym serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do wsparcia naszej inicjatywy. Każda, nawet najmniejsza forma pomocy będzie dla nas na wagę złota.

Wszelkich informacji dot. działalności Stowarzyszenia „Pomocna Dłoń” mogą Państwo uzyskać pod numerem telefonu: 604 506 794, 094 373 68 78 wew. 62, 63, 64, 65.

Autor: Ewelina Pietrzak - Asystent Rodziny

Banery/Logo