Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Spotkanie z doradcą zawodowym

Dnia 20 czerwca 2024 r. Pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Grzmiącej w siedzibie Ośrodka zorganizowali spotkanie w ramach projektu socjalnego pn. „Mama gotowa do pracy”.

Spotkanie poprowadził Pan Andrzej Grusza, doradca zawodowy z Powiatowego Urzędu Pracy w Szczecinku. Podczas spotkania zostały przedstawione techniki i metody pisania curriculum vitae oraz listu motywacyjnego. Był również poruszony temat jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej. Spotkanie obfitowało w wiele ciekawostek oraz cennych rad. Prowadzący poinstruował uczestniczki spotkania co powinno być zawarte w życiorysie i liście motywacyjnym, jakich błędów należy unikać podczas pisania tych pism i na co szczególnie zwrócić uwagę, aby zainteresować swoją osobą potencjalnego pracodawcę.

Jesteśmy bardzo wdzięczni Panu Andrzejowi Grusza za poświęcony czas i ogrom wiedzy, który zechciał nam przekazać. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za zaangażowanie, profesjonalizm oraz wszelką pomoc w realizacji projektów socjalnych.

Autor: Ewelina Pietrzak

Banery/Logo