Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

WYCIECZKA INTEGRACYJNA SENIORÓW

Letnie dni sprzyjają spędzaniu czasu na świeżym powietrzu o czym przekonali się seniorzy biorący udział w wycieczce w dniu 25 czerwca  2024  r. do Szczecinka. Głównym punktem naszej wyprawy był rejs statkiem „Księżna Jadwiga” po jeziorze Trzesiecko, które jest miejscem wypoczynku mieszkańców Szczecinka i nie tylko.  Przystanek na "Mysiej wyspie" był strzałem w dziesiątkę. Seniorzy umilając sobie czas we wspólnym gronie, biesiadowali, świetnie się bawiąc, podczas pieczenia kiełbasek na ognisku.  

Spotkania integracyjne są bardzo lubiane przez wszystkich seniorów, służą wymianie doświadczeń, nawiązywaniu nowych kontaktów i podtrzymaniu wcześniej zawartych znajomości.

Wycieczka zorganizowana została w ramach realizowanych projektów socjalnych GOPS Grzmiąca „Z troską o Was” oraz  „W zdrowym ciele zdrowy duch”.

Autor: Starszy pracownik socjalny - Dominika Bielecka

Banery/Logo