Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Spotkanie warsztatowe pt. „ Cyberbezpieczeństwo z perspektywy klienta usług finansowych – aspekty praktyczne” w ramach projektu socjalnego „Siła tkwi w nas”

W dniu 21.09.2022 r. w siedzibie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Grzmiącej, odbyło się spotkanie warsztatowe pt. „Cyberbezpieczeństwo z perspektywy klienta usług finansowych – aspekty praktyczne”, organizowane w ramach projektu socjalnego „Siła tkwi w nas”.

Celem spotkania było przedstawienie praktycznej problematyki cyberbezpieczeństwa w sektorze finansowym z perspektywy klienta. W trakcie prezentacji omówiono najczęściej stosowane metody ataków na środki finansowe użytkowników oraz jak się przed nimi uchronić.

W spotkaniu uczestniczyło 18 osób.

Organizatorem webinarium był Urząd Komisji Nadzoru Finansowego w ramach projektów: Centrum Edukacji dla Uczestników Rynku - CEDUR i Centrum Edukacji dla Bezpieczeństwa Rynku Finansowego - CEBRF, we współpracy z Komendą Główną Policji.

 

Autor: Katarzyna Pęcak

Banery/Logo